Mağaza Nedir? Neden Mağaza Açmalısınız?

Ayakkabıcılar.com'un tedarikçisi olmak ister misiniz?
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri temin etmek için büyük bir tedarikçi ağıyla iş ortaklığı yapıyoruz. Sürekli olarak ürün çeşitliliğimizi arttırmak için, işbirliği yapacağımız yeni tedarikçiler ve üreticilerle birlikte çalışma imkanı oluşturmaya çalışıyoruz. Bu yüzden tedarikçimiz olmak isteyen firmalar için bu süreci anlaşılabilir, hızlı ve olabildiğince basit yaptık.
Bu sayfada bir iş sahibinin ayakkabicilar.com tedarikçisi olmak için atması gereken adımları paylaşıyoruz.

Tedarikçi adayı olmak için ne yapılması gerekli?
Ayakkabıcılar ile ticari iş ortaklığı kurmak isteyen tedarikçilerin online başvuru formunu eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.
Başvuru formunuz doğru ve eksiksiz doldurulmuş ise, formunuzdaki bilgiler ürünlerinizi değerlendirecek olan ilgili kategori yöneticisine yönlendirilecek, ve size ya satınalma sürecinin ilerleyen adımlarını bildiren ya da ürün teklifinizin red edildiğini bildiren bir e-mail gönderilecektir.
Eğer başvurunuz formunuz eksik ise, gerekli bilgilerin talep edildiği ve yeniden başvuru formunu göndermenizi bildiren bir e-mail gönderilecektir.


Ayakkabıcılar.com'u tanımak?
En iyi şekilde ayakkabicilar.com'a ürün tedarik etmek ve stratejik bir tedarikçi olmak için, bizim iş süreçlerimizi çok iyi bilmeli ve firmanızın da bu süreçlerde nasıl katkıda bulunacağını anlamalısınız.Aşağıdakiler sizin bizim ana satınalma süreçlerimizi anlamanıza yardımcı olacak:
1. Başvuru formunu mutlaka eksiksiz olarak doldurmalısınız.
2. Sitemizi ziyaret etmeli, sizin ürün kategorilerinin olduğu sayfaları gezmeli, sunduğumuz ürünleri, markaları, kalite ve fiyatlarını incelemelisiniz.
3. Kendi ürünlerinizi mevcut ürünlerle mukayese etmelisiniz.
4. Ürünlerinizin mevcut ürün çeşitliliğimize nasıl katkıda bulunacağını ve tamamlayıcı olacağını anlatmalısınız


İş ortağımız olun, milyonlarla buluşun!

Ürünlerinizi, Türkiye’nin en büyük online alışveriş merkezinde satışa sunmaya hazır mısınız? Değerli iş ortaklarımız arasına katılın*, aylık ortalama 15 milyon ziyaretin gerçekleştiği ayakkabicilar.com’da ürünlerinizi tüm Türkiye ile buluşturun.
*Kalite politikamız gereği; tüm tedarikçi başvuruları değerlendirme sürecine tabi tutulur.
İş ortaklarımızda aradığımız niteliklere sahipseniz; ayakkabicilar.com'un değerli tedarikçileri arasına hoş geldiniz!
Müşterilerimize üstün kalitede hizmet sunmak için bizimle bire bir çalışabilmeli, tüm yasa ve yönetmeliklere uygun olmalı.
Doğru fiyat politikası ile çalışabilmeli.
Yüksek müşteri beklentilerini karşılayabilecek ürün ve hizmet politikasına sahip olmalı.
Tüm işlemleri online yürütebilecek bir altyapıya sahip olmalı.

Ayakkabicilar.com