Gizlilik ve Kullanım

ayakkabicilar.com linkinde yer alan portal üzerinde sunulan hizmetler ve ürünler kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır, Ayakkabıcılar.com da yer alan ilanlar tarafında platform sahibi (ayakkabicilar.com) sorumluluk sahibi değildir. İlgili Kullanıcıların ürettiği içeriklerden ve tüm ilanlardan üyeler sorumludur.

Ayakkabicilar.com 'a ait olan İçerik’in ise izinsiz olarak kullanılması, değiştirilmesi, çoğaltılması, kaydedilmesi, ödünç verilmesi, iletilmesi gibi eylemler ile Site’nin erişimine, yazılımına ve sistemlerine yapılacak her türlü müdahale yasaktır. Ayakkabıcılar.com bu faaliyetleri tespit etmesi halinde, yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.

Ayakkabicilar.com, İçerik ile ilgili herhangi bir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır.

Site’deki İçerik’ler hakkında görüş ve yorum yapılması mümkün olup, herhangi bir kişi/kurum veya Ayakkabıcılar.com’un hakkında yapılacak her türlü yorum ve görüşten dolayı münhasıran yorumu yapan kişi sorumludur.

Yorum ve görüş bildirilmesi esnasında paylaşılan ad-soyad ve elektronik posta adresi gibi kişisel bilgiler Ayakkabicilar.com tarafından kayıt altına alınmadığından bu bilgilerin gizli tutulmasından ve güvenliğinden Ayakkabicilar.com’un herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Ayakkabicilar.com tarafından sunulan İçerik’de diğer internet sitelerine bağlantı verilebilinir. Ayakkabicilar.com, sözkonusu bağlantılar aracılığıyla ulaşılan diğer sitelerde yer alan içerikler ile ilgili herhangi bir bağlantısı olmadığı gibi bu içeriklere yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bu amaçla ziyaret edilen internet sitelerinin gizlilik ve diğer kullanım şartlarının gözden geçirilemesi önerilmektedir.

Ayakkabicilar.com, Gizlilik ve Kullanım Şartları üzerinde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapmak hakkını saklı tutar.