Yardım

Nasıl Üye Olurum?

 

 

Üye olmak için Anasayfa nın sağ üst tarafında bulunan "Kayıt Ol" butonunu kullanabilirsiniz. Açılan yeni sayfada tüm gerekli olan alanları doldurmanız gereklidir. Üyelik ve Sözleşme şartlarını kabul edip güvenlik kodunu da yazdıktan sonra Kayııt Ol butonuna tıklayınız. Üye kaydınız ile birlikte firma kaydınız tamamlanmış olacaktır. ayakkabicilar.com 'a sadece firmaların kaydı alınmaktadır. Kullanıcı kayıt talebiniz ardından mail doğrulamaları ile ve moderatör onayların tamamlanması ile firma yönetim ekranınıza ulaşarak firma detay bilgilerinizi kaydedebilir, düzenleyebilirsiniz.
 

ayakkabicilar.com 'da Üyelik Neden Ücretsiz?

 

ayakkabicilar.com ayakkabı sektöründe yer alan işletmelerin herhangi bir ücret olmaksızın, internet ortamında yer alamalarını ve  potansiyel müşteriler ile karşılaşmasını sağlamada önemli rol üstlenerek ticari hacim artışlarında katkıda bulunmaktadır. ayakkabicilar.com olarak doğru müşteriyi bulmanın sıkıntılarını gayet iyi biliyor ve bu tecrübemizi sizler ile paylaşarak platform üzerinden satışlarınızı artırmanızı hedefliyoruz. Artık yeni dönem başlıyor ayakkabicilar.com ile yüksek komisyonlardan kurtulabilir işinize odaklanır daha çok satış yaparak işletmenizi büyütmeye hedeflerinizde başarıya ulaşabilirsiniz. İşte bu sebeplerden dolayı ayakkabicilar.com 'da tüm üyelik çeşitleri ücretsiz sunulmaktadır.

 

Şimdi firmanızı ekleyin, hızla yeni müşteriler ile tanışmaya başlayın…

 

 

ayakkabicilar.com 'a Nasıl Firma Eklerim ?

 

Yukarıda belirtilmiş "Kayıt Ol" linkini kullanarak üyeliğinizi başlatabilir bu sayede firma ekleyerek işletmenizi tanıtabilirsiniz. Sağ üstte yer alan "Kayıt Ol" linki üzerinden üyelik yapabilirsiniz. ayakkabicilar.com sadece firmaları üye olarak onaylamakta ve bu yapıyı sizler adına korumaktadır. Firmanız yönetici tarafından onaylandıktan sonra kullanım sağlanabilecektir.

 

Nasıl Mağaza Açabilirim ?  

 

ayakkabicilar.com üzerinde mağaza açabilmeniz için öncelikle siteye üye olmanız gereklidir.
Üyeliğinizin tamamlanması sonucunda "Mağaza Aç" linkini tıklayarak Mağaza açma şartlarını adım adım yerine getirmelisiniz.

 

Mağaza açma şartlarını "Mağaza Başvuru Süreci" üzerinde sağladıktan sonra gerekli belgeleri yükleme işleminizden sonra ücretsiz şekilde internet üzerinde müşterilerinize ulaşabileceğiniz ve ürünlerinizi sergileyebileceğiniz mağazanızı açabilirsiniz. 

 

Nasıl Ürün Eklerim?

 

Üyeliklerinizin tamamlanması ve mağazanızın açılması ile, anasayfanın sağ üst tarafında yer alan "Giriş Yap" ile sisteme ilk olarak giriş sağlamalısınız. Üye Girişinizin tamamlanması ile sağ üstteki alan Üye Profil alanınız olarak kullanılacaktır bu alan üzerinde yer alan "Mağaza Yönetimi" kısmını tıklayınız. Açılan sayfa üzerinde Ürün Yönetim linkini kullanarak Ürün Ekle kısmından yeni ürünlerinizi sisteme ekleyebilir ayakkabılarınızı sergileyebilir satışlarınıza başlayabilirsiniz.

 

 

Perakende Satış Yapabilir miyim ?

 

ayakkabicilar.com, ayakkabı sektöründe toptancı olan firmaların portalıdır, perakende ayakkabı alış ve satışları yerine toptan alış ve satışlar için geliştirilmiş bir online toptan ayakkabı platformudur.

 

Nasıl Reklam Veririm ?

 

ayakkabicilar.com 'da reklam verebilmek için iletişim kısmında bulunan bilgiler ile bizlere ulaşabilirsiniz.

 

ayakkabicilar.com 'da Mağazamı Kendi Web Sitem Gibi Kullanabilir miyim ?

 

Ayakkabı sektöründe yer alan firmalarımıza ek maliyetler getirmeden bir e-ticaret platformunda var olabilmeleri ve satışlarını artıracak kanalları oluşturabilmeleri ayakkabicilar.com 'un ana gayelerindendir. Artık kendi web sitenizi ve e-ticaret sisteminizi yapmak ve tanıtım için ciddi masraflara girmenize gerek kalmadı ! Şimdi ayakkabıcılar.com 'un size sağladığı bütün avantajlardan ücretsiz şekilde yararlanabilirsiniz. Ayrıca ayakkabicilar.com sizin yerinize reklam ve tanıtım görevlerinide üstlenmiş bulunmaktadır.  

 

 

Satışlardan Komisyon Alıyor musunuz?

 

ayakkabicilar.com 'a   üyelik  ücretsizdir ve satışlardan komisyon alınmamaktadır.

 

Size Nasıl Ulaşırım?

 

Bize "iletişim" linki üzerinden telefon ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.