Sepet

Sıfır Risk Sistemi


Sıfır Risk, Ayakkabicilar.com'un geliştirdiği, internetten toptan ayakkabı satmayı ve almayı daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemidir. Sıfır Risk sayesinde internetten toptan ayakkabı sipariş verebilir; siparişiniz elinize ulaştıktan ve siz onay verdikten sonra ödemeniz sipariş verdiğiniz firmanın hesabına aktarılır. Böylece risk almadan alışveriş yapmış olursunuz. Ayakkabicilar.com da açılan tüm mağazalardaki satışlar ve yapılan tüm toptan ayakkabı alışları, Sıfır Risk güvencesinde gerçekleşir.


Ürünün ödemesini yapın

Ürüne ödeme yaptığınızda ödediğiniz tutar Ayakkabicilar.com tarafından oluşturulan ve devlet denetiminde olan site'nin güvenli havuz hesabına aktarılır. Siz ürünü teslim alıp ödeme onayı verene kadar paranız havuz hesabında tutulur.


Satıcı ürünü kargolar

Ödeme yapmanızın ardından satıcı ürün sayfasında belirtilen süre içinde ürünü adresinize kargolar.


Ürüne onay verin

Teslim aldığınız ürünü kontrol ettikten sonra ödeme onayı verebilirsiniz.


Ürün bedeli satıcıya aktarılır

Ödeme onayınızın ardından Ayakkabicilar.com tarafından oluşturulan sitenin havuz hesabında tutulan ürün bedeli satıcının hesabına aktarılır.

Sıfır Risk sayesinde ödemenizi hemen satıcıya aktarmaz, sizden onay gelene kadar güvenli havuz hesabımızda bekletiriz. Onay veya iade kararını vermeniz için, satıcının ürünü kargoya verdiği tarihten itibaren, 3 iş günü süreniz olur. Ürüne onay verdiğinizde paranız, satıcının banka hesabına aktarılır.


Sıfır Risk ile paranız %100 Ayakkabicilar.com güvencesi altında
Ayakkabicilar.com' da paranız güvendedir. Siz ürüne onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu bir ürün geldiğinde paranız iade edilir. Sıfır Risk ile tüm ödemeleriniz ve alışverişleriniz Ayakkabicilar.com' un %100 güvencesi altında gerçekleşir.


Ayakkabicilar.com havuz hesabı nedir?
Havuz hesabı, Ayakkabicilar.com' da yaptığınız tüm ödemelerin ilk önce aktarıldığı ve  devlet denetiminde olan güvenli hesaptır. Bir ürüne ödeme yaptığınızda paranız önce Ayakkabicilar.com' un yönettiği güvenli havuz hesabına aktarılır. Ürünü teslim alıp onay verdiğinizde havuz hesabında tutulan paranız Aykkabicilar.com tarafından satıcının hesabına aktarılır. Üründe sorun çıkarsa havuz hesabında bekletilen paranız, satıcıya aktarılmaz; kartınıza/hesabınıza iade edilir. Böylece paranız ve alışverişiniz %100 güvence altında olur.